Човекът, който получи подаръка , си го хареса много.
Много добре изглежда - стилен , добре изработен .
К-т несесер с име и портмоне с малко сърце
Светлана Енева
Прекрасен подарък.
Поръчвам няколко пъти несесери за подарък. Винаги изненадата е голяма. Красиви и практични. Бърза доставка, изключително коректни, любезни и отзивчиви служители. Много съм доволна! Препоръчвам с две ръце!
Несесер с име и ГОЛЯМО сърце
Невена
Много елегантен
Много елегантен.
Несесер с име и малко сърце
Мая Венкова
Поръчала съм над десет несесера от Вас и всичките са били за подаръци
Поръчала съм над десет несесера от Вас и всичките са били за подаръци. Аз също имам, даже два, защото по едно време бях забутала моя някъде, а ми трябваше за едно пътуване. Тогава дъщеря ми поръча по един за двете ни. Много си ги харесваме и ги ползваме с удоволствие!
К-т несесер с име и портмоне с малко сърце
Ради
Страхотни
Поръчах 5 несесера. Трябваха ми спешно за подарък и ми изпълниха поръчката в срок. Всичко беше страхотно и си ги ползваме с удоволствие. Току що пуснах поръчка за още 2. :)